ورود به گوگل وبمستر تولز در چند ثانیه

  • توسط آزیتا قلی پور
  • ۴ ماه پیش
  • 0

ورود به گوگل وبمستر تولز در چند ثانیه

انگیزه ایندکس نشدن وبسایت در گوگل

یکی‌از مواقعی که اکثری از یوزرها پس از نصب گوگل سرچ کنسول در فراگیری های google search console به دنبالش بوده و در رابطه آن پرسش میپرسند، شیوه ورود به گوگل وبمستر تولز میباشد. قصد داریم در این نوشته‌ی علمی از سری مقاله‌ها فراگیری بی نقص گوگل سرچ کنسول شمارا با شیوه ورود به سرچ کنسول گوگل بعداز نام نویسی در آن آشنا کنیم. در‌صورتی‌که شما نیز همچون دیگر یوزرها به‌دنبال این فراگیری میباشید، تا انتهای این نوشته‌ با ما همدم باشید در بیا تو seo

فرض می‌کنیم که پیش از این وبسایت خویش را به امداد راهنمای تصویب وب سایت در سرچ کنسول گوگل تصویب کرده اید. برای ورود به گوگل سرچ کنسول باید فرآیند پایین را طی نمود:

نخست از روش پیوند مرتبط با کنسول، وبمستر تولز را در مرورگر خویش گشوده می‌کنیم.
ایمیلی که در مرحله تصویب تارنما در کنسول مستعمل بود را به یاور رمز عبور آن وارد می‌نماییم.
در غایت اطراف کنسول گوگل در چنگ شماست! درپی به شرح کامل این روال همراه با جزئیات آن خواهیم پرداخت.

گوگل سرچ کنسول چیست؟

گوگل سرچ کنسول یک سرویس مجانی میباشد که به وسیله گوگل معرفی گردیده. این خدمت به یوزرها خویش این قابلیت را می‌دهد که کوشش خویش در حاصل کاوش موتورهای جستجو گوگل را پیگیری کرده و آن را بهبود ببخشند. در کنار آن قابلیت تصویب نقشه وبسایت به خواسته ایندکس شدن سریع تر و موثرتر را نیز خواهید داشت. افزون بر آن با به کارگیری از ابراز URL inspection سرچ کنسول گوگل این قابلیت را خواهید داشت که مبادرت به ایندکس صفحه ها متبوع خویش کرده و به رفع خطاهای وبمستر تولز خویش بپردازید.

در کنسول تازه گوگل که اخیرا به وسیله این موسسه معرفی گردیده‌است، مشخصات و ابزارهای نو دیگری نیز معرفی شد‌ه‌است که به یاری آن‌ها میتوانید تلاش سایت خویش را ارتقا و بهبود دهید.

روش فعالیت با گوگل سرچ کنسول

در قدم اولیه بایستی پیوند مقابل را در مرورگر خویش https://search.google.com/search-console/about وارد کنید. آن گاه وارد شیت پایین که به عبارتی قسمت ورود به سرچ کنسول گوگل میباشد، خواهید شد. در‌این کاغذ بایستی روی مورد start now کلیک نمایید.

ورود به گوگل وبمستر تولز در چند ثانیه

ورود به گوگل وبمستر تولز در چند ثانیه

در گام بعد بایستی نشانی آدرس اینترنتی خویش را در باکس مشخص و معلوم شده وارد فرمایید. بعد روی آیتم next کلیک فرمایید. در حیث داشته باشید که بایستی نشانی ایمیلی که قصد دارید مدام با آن وارد سرچ کنسول خویش گردید را گزینش فرمایید. (این به عبارتی ایمیلی میباشد که تا قبل از این به سرچ کنسول معرفی کردید.)

ورود به گوگل سرچ کنسول

در مرحله سپس بایستی پسورد ایمیلی که تعیین نمود اید را وارد فرمائید. آن‌گاه همچون وضعیت گذشته روی آیتم next کلیک نمایید.

ورود به گوگل وبمستر تولز در چند ثانیه

ورود به گوگل وبمستر تولز در چند ثانیه
ورود به گوگل وب مستر

4. در صورتیکه نشانی آدرس اینترنتی و پسورد وارد شده درست باشد، پس از طی کردن روند قبلی وارد صفحه اساسی سرچ کنسول گوگل خویش خواهید شد.

ورود به گوگل وبمستر تولز در چند ثانیه
همینطور با ذخیره داده ها مربوطه در Microsoft Edge خویش و خاطر مرورگر در دفعات بعدی می‌توانید سوای وارد کردن نشانی اینترنتی و پسورد خویش وارد گوگل سرچ کنسول خویش گردید.

ورود به گوگل وبمستر تولز یک کدام از بحران هایی میباشد که اکثری از اشخاص در هنگام مبادرت برای به کارگیری از این خدمت کار کشته با آن رو به رو خواهند شد. بعداز نام نویسی در گوگل سرچ کنسول برای ورود مجدد به‌این خدمت می بایست اقدامات مشخصی را داشت.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *